DL0805-12
DL0805-12 FERROCORE
DL0805_1206.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 12uH; 15mA; R: 1.25Ω; A: 2mm; B: 0.5mm
Case - mm: 2012
Resistance: 1.25Ω
Q factor: 50
Test frequency: 2MHz
Resonant frequency: 22MHz
Type of inductor: ferrite
Inductance: 12µH
B dimension: 0.5mm
D dimension: 0.53mm
C dimension: 0.85mm
A dimension: 2mm
Operating current: 15mA
на замовлення 809 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 108
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 12uH; 15mA; R: 1.25Ω; A: 2mm; B: 0.5mm, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 1.25Ω, Q factor: 50, Test frequency: 2MHz, Resonant frequency: 22MHz, Type of inductor: ferrite, Inductance: 12µH, B dimension: 0.5mm, D dimension: 0.53mm, C dimension: 0.85mm, A dimension: 2mm, Operating current: 15mA.