DL0805-1R0
DL0805-1R0 FERROCORE
DL0805_1206.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 1uH; 50mA; R: 450mΩ; A: 2mm; B: 0.5mm
Mounting: SMD
Type of inductor: ferrite
Inductance: 1µH
B dimension: 0.5mm
D dimension: 0.53mm
C dimension: 0.85mm
A dimension: 2mm
Operating current: 50mA
Resistance: 0.45Ω
Q factor: 45
Test frequency: 10MHz
Case - inch: 0805
Resonant frequency: 75MHz
Case - mm: 2012
на замовлення 1704 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 71
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 1uH; 50mA; R: 450mΩ; A: 2mm; B: 0.5mm, Mounting: SMD, Type of inductor: ferrite, Inductance: 1µH, B dimension: 0.5mm, D dimension: 0.53mm, C dimension: 0.85mm, A dimension: 2mm, Operating current: 50mA, Resistance: 0.45Ω, Q factor: 45, Test frequency: 10MHz, Case - inch: 0805, Resonant frequency: 75MHz, Case - mm: 2012.