DL0805-2.7
DL0805-2.7 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 2.7uH; 30mA; R: 750mΩ; A: 2mm; B: 0.5mm
Mounting: SMD
Resistance: 0.75Ω
Inductance: 2.7µH
B dimension: 0.5mm
D dimension: 0.53mm
C dimension: 0.85mm
A dimension: 2mm
Operating current: 30mA
Q factor: 45
Test frequency: 10MHz
Case - inch: 0805
Resonant frequency: 45MHz
Case - mm: 2012
Type of inductor: ferrite
на замовлення 4604 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 117
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 2.7uH; 30mA; R: 750mΩ; A: 2mm; B: 0.5mm, Mounting: SMD, Resistance: 0.75Ω, Inductance: 2.7µH, B dimension: 0.5mm, D dimension: 0.53mm, C dimension: 0.85mm, A dimension: 2mm, Operating current: 30mA, Q factor: 45, Test frequency: 10MHz, Case - inch: 0805, Resonant frequency: 45MHz, Case - mm: 2012, Type of inductor: ferrite.