DL0805-3.3
DL0805-3.3 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 3.3uH; 30mA; R: 800mΩ; A: 2mm; B: 0.5mm
Case - mm: 2012
Resistance: 0.8Ω
Q factor: 45
Test frequency: 10MHz
Resonant frequency: 41MHz
Type of inductor: ferrite
Inductance: 3.3µH
B dimension: 0.5mm
D dimension: 0.53mm
C dimension: 0.85mm
A dimension: 2mm
Operating current: 30mA
на замовлення 1300 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 115
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 3.3uH; 30mA; R: 800mΩ; A: 2mm; B: 0.5mm, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 0.8Ω, Q factor: 45, Test frequency: 10MHz, Resonant frequency: 41MHz, Type of inductor: ferrite, Inductance: 3.3µH, B dimension: 0.5mm, D dimension: 0.53mm, C dimension: 0.85mm, A dimension: 2mm, Operating current: 30mA.