DL0805-4R7
DL0805-4R7 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 4.7uH; 30mA; R: 1Ω; A: 2mm; B: 0.5mm
Case - mm: 2012
Resistance:
Q factor: 45
Test frequency: 10MHz
Resonant frequency: 35MHz
Type of inductor: ferrite
Inductance: 4.7µH
B dimension: 0.5mm
D dimension: 0.53mm
C dimension: 0.85mm
A dimension: 2mm
Operating current: 30mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 4.7uH; 30mA; R: 1Ω; A: 2mm; B: 0.5mm, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 1Ω, Q factor: 45, Test frequency: 10MHz, Resonant frequency: 35MHz, Type of inductor: ferrite, Inductance: 4.7µH, B dimension: 0.5mm, D dimension: 0.53mm, C dimension: 0.85mm, A dimension: 2mm, Operating current: 30mA.