DL0805-R47
DL0805-R47 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 0.47uH; 250mA; R: 650mΩ; A: 2mm; B: 0.5mm
Resistance: 0.65Ω
Inductance: 0.47µH
B dimension: 0.5mm
D dimension: 0.53mm
C dimension: 0.85mm
A dimension: 2mm
Operating current: 0.25A
Q factor: 25
Test frequency: 25MHz
Case - inch: 0805
Resonant frequency: 125MHz
Mounting: SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 0.47uH; 250mA; R: 650mΩ; A: 2mm; B: 0.5mm, Resistance: 0.65Ω, Inductance: 0.47µH, B dimension: 0.5mm, D dimension: 0.53mm, C dimension: 0.85mm, A dimension: 2mm, Operating current: 0.25A, Q factor: 25, Test frequency: 25MHz, Case - inch: 0805, Resonant frequency: 125MHz, Case - mm: 2012, Type of inductor: ferrite, Mounting: SMD.