DL1206-0.47
DL1206-0.47 FERROCORE
DL0805_1206.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 1206; 0.47uH; 200mA; R: 600mΩ; A: 3.2mm
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Q factor: 25
Test frequency: 25MHz
Resonant frequency: 125MHz
Type of inductor: ferrite
Inductance: 0.47µH
D dimension: 0.5mm
C dimension: 1.1mm
B dimension: 1.6mm
A dimension: 3.2mm
Operating current: 0.2A
Resistance: 0.6Ω
на замовлення 494 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 84
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 1206; 0.47uH; 200mA; R: 600mΩ; A: 3.2mm, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Q factor: 25, Test frequency: 25MHz, Resonant frequency: 125MHz, Type of inductor: ferrite, Inductance: 0.47µH, D dimension: 0.5mm, C dimension: 1.1mm, B dimension: 1.6mm, A dimension: 3.2mm, Operating current: 0.2A, Resistance: 0.6Ω.