DL1206-1.5
DL1206-1.5 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 1206; 1.5uH; 50mA; R: 500mΩ; A: 3.2mm; B: 1.6mm
Type of inductor: ferrite
Mounting: SMD
Inductance: 1.5µH
Operating current: 50mA
Resistance: 0.5Ω
D dimension: 0.5mm
B dimension: 1.6mm
C dimension: 1.1mm
A dimension: 3.2mm
Q factor: 45
Test frequency: 10MHz
Case - inch: 1206
Resonant frequency: 60MHz
на замовлення 1630 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 108
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 1206; 1.5uH; 50mA; R: 500mΩ; A: 3.2mm; B: 1.6mm, Type of inductor: ferrite, Mounting: SMD, Inductance: 1.5µH, Operating current: 50mA, Resistance: 0.5Ω, D dimension: 0.5mm, B dimension: 1.6mm, C dimension: 1.1mm, A dimension: 3.2mm, Q factor: 45, Test frequency: 10MHz, Case - inch: 1206, Resonant frequency: 60MHz.