DL1206-100
DL1206-100 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 1206; 10uH; 25mA; R: 1Ω; A: 3.2mm; B: 1.6mm
Case - inch: 1206
Resistance:
Inductance: 10µH
D dimension: 0.5mm
C dimension: 1.1mm
B dimension: 1.6mm
A dimension: 3.2mm
Operating current: 25mA
Q factor: 45
Test frequency: 2MHz
Resonant frequency: 24MHz
Type of inductor: ferrite
Mounting: SMD
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 1206; 10uH; 25mA; R: 1Ω; A: 3.2mm; B: 1.6mm, Case - inch: 1206, Resistance: 1Ω, Inductance: 10µH, D dimension: 0.5mm, C dimension: 1.1mm, B dimension: 1.6mm, A dimension: 3.2mm, Operating current: 25mA, Q factor: 45, Test frequency: 2MHz, Resonant frequency: 24MHz, Type of inductor: ferrite, Mounting: SMD.