DL1206-1R0
DL1206-1R0 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 1206; 1uH; 100mA; R: 400mΩ; A: 3.2mm; B: 1.6mm
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Q factor: 45
Test frequency: 10MHz
Resonant frequency: 75MHz
Type of inductor: ferrite
Inductance: 1µH
D dimension: 0.5mm
C dimension: 1.1mm
B dimension: 1.6mm
A dimension: 3.2mm
Operating current: 0.1A
Resistance: 0.4Ω
на замовлення 2579 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 79
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 1206; 1uH; 100mA; R: 400mΩ; A: 3.2mm; B: 1.6mm, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Q factor: 45, Test frequency: 10MHz, Resonant frequency: 75MHz, Type of inductor: ferrite, Inductance: 1µH, D dimension: 0.5mm, C dimension: 1.1mm, B dimension: 1.6mm, A dimension: 3.2mm, Operating current: 0.1A, Resistance: 0.4Ω.