DL1206-220
DL1206-220 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 1206; 22uH; 5mA; R: 900mΩ; A: 3.2mm; B: 1.6mm
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Q factor: 35
Test frequency: 1MHz
Resonant frequency: 16MHz
Type of inductor: ferrite
Inductance: 22µH
D dimension: 0.5mm
C dimension: 1.1mm
B dimension: 1.6mm
A dimension: 3.2mm
Operating current: 5mA
Resistance: 0.9Ω
на замовлення 300 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 66
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 1206; 22uH; 5mA; R: 900mΩ; A: 3.2mm; B: 1.6mm, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Q factor: 35, Test frequency: 1MHz, Resonant frequency: 16MHz, Type of inductor: ferrite, Inductance: 22µH, D dimension: 0.5mm, C dimension: 1.1mm, B dimension: 1.6mm, A dimension: 3.2mm, Operating current: 5mA, Resistance: 0.9Ω.
Інші пропозиції DL1206-220
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DL1206-220 Виробник : Ferrocore DL0805_1206.pdf Дросель SMD, L = 22 мкГн, Idc, А = 0,005, Q = 35 @ 1 МГц, Rdc, мОм = 90, SRF, МГц = 16, Габ. розм, мм = 3,2 x 1,6 x 1,1, Конфіг. = 1206,... Група товару: Індуктивності Корпус: 1206 Од. вим: шт