DL1206-4R7
DL1206-4R7 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 1206; 4.7uH; 50mA; R: 900mΩ; A: 3.2mm; B: 1.6mm
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Q factor: 45
Test frequency: 10MHz
Resonant frequency: 35MHz
Type of inductor: ferrite
Inductance: 4.7µH
D dimension: 0.5mm
C dimension: 1.1mm
B dimension: 1.6mm
A dimension: 3.2mm
Operating current: 50mA
Resistance: 0.9Ω
на замовлення 2142 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 81
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 1206; 4.7uH; 50mA; R: 900mΩ; A: 3.2mm; B: 1.6mm, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Q factor: 45, Test frequency: 10MHz, Resonant frequency: 35MHz, Type of inductor: ferrite, Inductance: 4.7µH, D dimension: 0.5mm, C dimension: 1.1mm, B dimension: 1.6mm, A dimension: 3.2mm, Operating current: 50mA, Resistance: 0.9Ω.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DL1206-4R7 Виробник : Ferrocore DL0805_1206.pdf Дросель SMD, L = 4,7 мкГн, Ic = 50 мА, Q = 45 @ 10 МГц, Rdc, мОм = 900, SRF, МГц = 35, Конфіг. = 1206, Розм = 3,2 x 1,6 x 1,1 мм,... Група товару: Індуктивності Корпус: 1206 Од. вим: шт