DL1210-10
DL1210-10 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 10uH; 150mA; R: 2.1Ω
Case - mm: 3225
Inductance: 10µH
Operating current: 0.15A
Resistance: 2.1Ω
Resonant frequency: 30MHz
Q factor: 30
Test frequency: 2.52MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 10uH; 150mA; R: 2.1Ω, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Inductance: 10µH, Operating current: 0.15A, Resistance: 2.1Ω, Resonant frequency: 30MHz, Q factor: 30, Test frequency: 2.52MHz.