DL1210-100
DL1210-100 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 100uH; 40mA; R: 10Ω
Case - mm: 3225
Inductance: 0.1mH
Operating current: 40mA
Resistance: 10Ω
Resonant frequency: 10MHz
Q factor: 20
Test frequency: 0.796MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 100uH; 40mA; R: 10Ω, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Inductance: 0.1mH, Operating current: 40mA, Resistance: 10Ω, Resonant frequency: 10MHz, Q factor: 20, Test frequency: 0.796MHz.