DL1210-150
DL1210-150 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 150uH; 100mA; R: 4.8Ω
Type of inductor: wire
Resistance: 4.8Ω
Inductance: 0.15mH
Operating current: 0.1A
Q factor: 20
Resonant frequency: 92Hz
Test frequency: 0.796MHz
на замовлення 948 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 150uH; 100mA; R: 4.8Ω, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Type of inductor: wire, Resistance: 4.8Ω, Inductance: 0.15mH, Operating current: 0.1A, Q factor: 20, Resonant frequency: 92Hz, Test frequency: 0.796MHz.