DL1210-2.2
DL1210-2.2 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 2.2uH; 320mA; R: 1Ω
Case - mm: 3225
Inductance: 2.2µH
Operating current: 0.32A
Resistance:
Resonant frequency: 75MHz
Q factor: 30
Test frequency: 7.96MHz
на замовлення 130 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 2.2uH; 320mA; R: 1Ω, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Inductance: 2.2µH, Operating current: 0.32A, Resistance: 1Ω, Resonant frequency: 75MHz, Q factor: 30, Test frequency: 7.96MHz.