DL1210-22 Ferrocore
dl1210_Ferrocore.pdf
Виробник: Ferrocore
Дросель SMD дротяний, L = 22 мкГн, Idc, А = 0,11, Q = 30 @ 2,52 МГц, Rdc, мОм = 3 700, SRF, МГц = 20, Габ. розм, мм = 3,2 х 2,5 х 2,2, Конфіг. = 1210, Тексп, °С = -40...+85,... Група товару: Індуктивності Корпус: 1210 Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 29 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 1000
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 22uH; 110mA; R: 3.7Ω, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Inductance: 22µH, Operating current: 0.11A, Resistance: 3.7Ω, Resonant frequency: 20MHz, Q factor: 30, Test frequency: 2.52MHz.
Інші пропозиції DL1210-22
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DL1210-22 DL1210-22 Виробник : FERROCORE dl1210.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 22uH; 110mA; R: 3.7Ω
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
Inductance: 22µH
Operating current: 0.11A
Resistance: 3.7Ω
Resonant frequency: 20MHz
Q factor: 30
Test frequency: 2.52MHz