DL1210-220
DL1210-220 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 220uH; 50mA; R: 21Ω
Case - mm: 3225
Inductance: 0.22mH
Operating current: 50mA
Resistance: 21Ω
Resonant frequency: 7MHz
Q factor: 20
Test frequency: 0.796MHz
на замовлення 4010 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 220uH; 50mA; R: 21Ω, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Inductance: 0.22mH, Operating current: 50mA, Resistance: 21Ω, Resonant frequency: 7MHz, Q factor: 20, Test frequency: 0.796MHz.