DL1210-3.3
DL1210-3.3 FERROCORE
dl1210.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 3.3uH; 260mA; R: 1.2Ω
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
Type of inductor: wire
Resistance: 1.2Ω
Inductance: 3.3µH
Operating current: 0.26A
Q factor: 30
Resonant frequency: 60MHz
Test frequency: 7.96MHz
на замовлення 1510 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 3.3uH; 260mA; R: 1.2Ω, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Type of inductor: wire, Resistance: 1.2Ω, Inductance: 3.3µH, Operating current: 0.26A, Q factor: 30, Resonant frequency: 60MHz, Test frequency: 7.96MHz.