DL1210-33
DL1210-33 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 33uH; 70mA; R: 5.6Ω
Type of inductor: wire
Resistance: 5.6Ω
Inductance: 33µH
Operating current: 70mA
Q factor: 30
Resonant frequency: 17MHz
Test frequency: 2.52MHz
на замовлення 2290 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 33uH; 70mA; R: 5.6Ω, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Type of inductor: wire, Resistance: 5.6Ω, Inductance: 33µH, Operating current: 70mA, Q factor: 30, Resonant frequency: 17MHz, Test frequency: 2.52MHz.