DL1210-4.7
DL1210-4.7 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 4.7uH; 220mA; R: 1.5Ω
Case - mm: 3225
Inductance: 4.7µH
Operating current: 0.22A
Resistance: 1.5Ω
Resonant frequency: 50MHz
Q factor: 30
Test frequency: 7.96MHz
на замовлення 920 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 4.7uH; 220mA; R: 1.5Ω, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Inductance: 4.7µH, Operating current: 0.22A, Resistance: 1.5Ω, Resonant frequency: 50MHz, Q factor: 30, Test frequency: 7.96MHz.