DL1812-0.1
DL1812-0.1 FERROCORE
dl1210.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 0.1uH; 800mA; R: 0.2Ω
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Case - inch: 1812
Case - mm: 4532
Inductance: 0.1µH
Operating current: 0.8A
Resistance: 0.2Ω
Resonant frequency: 300MHz
Q factor: 35
Test frequency: 25.2MHz
Inductor features: high moisture resistance
на замовлення 810 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 0.1uH; 800mA; R: 0.2Ω, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 1812, Case - mm: 4532, Inductance: 0.1µH, Operating current: 0.8A, Resistance: 0.2Ω, Resonant frequency: 300MHz, Q factor: 35, Test frequency: 25.2MHz, Inductor features: high moisture resistance.