DL1812-47
DL1812-47 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 47uH; 140mA; R: 5Ω
Mounting: SMD
Inductance: 47µH
Resistance:
Operating current: 0.14A
Q factor: 50
Test frequency: 2.52MHz
Resonant frequency: 10MHz
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 47uH; 140mA; R: 5Ω, Mounting: SMD, Inductance: 47µH, Resistance: 5Ω, Operating current: 0.14A, Q factor: 50, Test frequency: 2.52MHz, Resonant frequency: 10MHz, Case - inch: 1812, Case - mm: 4532, Type of inductor: wire, Inductor features: high moisture resistance.