DL2-96P13C ITT Cannon, LLC
DL_Series_ZIF_Con_Cat.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN HOUSING 96POS BLACK PNL MNT
Packaging: Bulk
Features: Actuating Camshaft, Zero Insertion Force (ZIF)
Connector Type: Housing for Non-Gendered Contacts
Color: Black
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 96
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Number of Rows: 8
Part Status: Active
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HOUSING 96POS BLACK PNL MNT, Packaging: Bulk, Features: Actuating Camshaft, Zero Insertion Force (ZIF), Connector Type: Housing for Non-Gendered Contacts, Color: Black, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 96, Pitch: 0.100" (2.54mm), Number of Rows: 8, Part Status: Active.