DLA1000-N
DLA1000-N FERROCORE
DLA_a.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: axial; THT; 1000uH; 60mA; R: 30Ω; Ø3x8mm; Ø: 3mm; H: 8mm
Type of inductor: axial
Mounting: THT
Inductance: 1mH
Operating current: 60mA
Resistance: 30Ω
Body dimensions: Ø3x8mm
Diameter: 3mm
Height: 8mm
Leads dimensions: Ø0.55x27mm
Operating temperature: -20...105°C
на замовлення 2276 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: axial; THT; 1000uH; 60mA; R: 30Ω; Ø3x8mm; Ø: 3mm; H: 8mm, Type of inductor: axial, Mounting: THT, Inductance: 1mH, Operating current: 60mA, Resistance: 30Ω, Body dimensions: Ø3x8mm, Diameter: 3mm, Height: 8mm, Leads dimensions: Ø0.55x27mm, Operating temperature: -20...105°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLA1000-N Виробник : Ferrocore dla_a.pdf Дросель з аксіальними виводами, L = 1 мГн, Розм = 3 х 8 мм, Ic = 60 мА, Rdc, мОм = 0,03, Тексп, °C = -20...+105, Тип монт. = Вивідний,... Група товару: Індуктивності Корпус: Axial Од. вим: шт