DLA2-48D3
DLA2-48D3 CITEL
downloadBinGetSpreadsheet?itemId=527&langId=0
Виробник: CITEL
Description: SPD 53VDC MCOV 1 POLE
Packaging: Box
Mounting Type: DIN Rail
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Approval Agency: EAC, UL
Form: Base + Module
Number of Poles: 1
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 53VDC
Current - Discharge (Max) (8/20µS): 20 kA
Voltage - Protection Level (VP) (2416): 70 V
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DLA2-48D3 CITEL
Description: SPD 53VDC MCOV 1 POLE, Packaging: Box, Mounting Type: DIN Rail, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Approval Agency: EAC, UL, Form: Base + Module, Number of Poles: 1, Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 53VDC, Current - Discharge (Max) (8/20µS): 20 kA, Voltage - Protection Level (VP) (2416): 70 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLA2-48D3 DLA2-48D3 Виробник : Citel INC_202409EN_DLA2_48D3-2256301.pdf Industrial Surge Protectors Data Line Surge Suppressor, 48V, 2 Pair (4 wire+ shield + Gnd)