DLE-502U-3A
Код товару: 68677
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DLE-502U-3A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLE-502U-3A Виробник : FERROCORE Inductor: wire; THT; 5mH; 3A; 70m?; -25?120°C; 250V Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт