DLFCG-540+
DLFCG-540+ Mini-Circuits
DLFCG-540+.pdf
Виробник: Mini-Circuits
Description: RF FILTER LOW PASS 590MHZ 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 590MHz (Cutoff)
Insertion Loss: 2.2dB
Height (Max): 0.042" (1.08mm)
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 590MHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 590MHz (Cutoff), Insertion Loss: 2.2dB, Height (Max): 0.042" (1.08mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLFCG-540+ DLFCG-540+ Виробник : Mini-Circuits DLFCG-540+.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 590MHZ 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 590MHz (Cutoff)
Insertion Loss: 2.2dB
Height (Max): 0.042" (1.08mm)
Кількість Ціна
DLFCG-540+ DLFCG-540+ Виробник : Mini-Circuits DLFCG_540_.pdf Signal Conditioning LTCC Differential Low Pass Filter, DC - 540 MHz