Продукція > FERROCORE > DLG-0504-150
DLG-0504-150
DLG-0504-150 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 15uH; 1.3A; R: 0.14Ω; Features: high power
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 15µH
Operating current: 1.3A
Resistance: 0.14Ω
Inductor features: high power
на замовлення 1460 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 15uH; 1.3A; R: 0.14Ω; Features: high power, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 15µH, Operating current: 1.3A, Resistance: 0.14Ω, Case - mm: 0504, Inductor application: DC/DC converters, Inductor features: high power.