Продукція > FERROCORE > DLG-0504-330
DLG-0504-330
DLG-0504-330 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 33uH; 0.88A; R: 0.23Ω; Features: high power
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 33µH
Operating current: 0.88A
Resistance: 0.23Ω
Inductor features: high power
на замовлення 551 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 33uH; 0.88A; R: 0.23Ω; Features: high power, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 33µH, Operating current: 0.88A, Resistance: 0.23Ω, Case - mm: 0504, Inductor application: DC/DC converters, Inductor features: high power.