DLG-0705-101
Код товару: 118587
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Індуктивності, дроселі > Дроселі силові SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLG-0705-101 DLG-0705-101 Виробник : FERROCORE dlg-0504.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 100uH; 0.72A; R: 0.43Ω; Features: high power
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.1mH
Resistance: 0.43Ω
Operating current: 0.72A