Продукція > FERROCORE > DLG-0705-150
DLG-0705-150
DLG-0705-150 FERROCORE
dlg-0504.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 15uH; 1.8A; R: 0.09Ω; Features: high power
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 15µH
Operating current: 1.8A
Resistance: 90mΩ
Case - mm: 0705
Inductor application: DC/DC converters
Inductor features: high power
на замовлення 990 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 15uH; 1.8A; R: 0.09Ω; Features: high power, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 15µH, Operating current: 1.8A, Resistance: 90mΩ, Case - mm: 0705, Inductor application: DC/DC converters, Inductor features: high power.