Продукція > FERROCORE > DLG-1005-471
DLG-1005-471
DLG-1005-471 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 470uH; 0.42A; R: 1.48Ω; Features: high power
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.47mH
Resistance: 1.48Ω
Operating current: 0.42A
Inductor features: high power
на замовлення 582 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 470uH; 0.42A; R: 1.48Ω; Features: high power, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.47mH, Resistance: 1.48Ω, Operating current: 0.42A, Case - mm: 1005, Inductor application: DC/DC converters, Inductor features: high power.