Продукція > ITT > DLM1-156RC-F
DLM1-156RC-F ITT
pgurl_1478474619349260.pdf
Виробник: ITT
Rack and Panel ARINC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HSG 156POS ZIF RCPT, Features: Actuating Camshaft Socket, Shielding, Zero Insertion Force (ZIF), Connector Type: Receptacle, Hermaphroditic Contacts, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 156, Pitch: 0.100" (2.54mm), Number of Rows: 6, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 20.0µin (0.51µm).
Інші пропозиції DLM1-156RC-F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLM1-156RC-F Виробник : ITT Cannon, LLC Description: CONN HSG 156POS ZIF RCPT
Features: Actuating Camshaft Socket, Shielding, Zero Insertion Force (ZIF)
Connector Type: Receptacle, Hermaphroditic Contacts
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 156
Pitch: 0.100" (2.54mm)