DLM1-156RW6B
DLM1-156RW6B ITT Cannon, LLC
DL_Series_ZIF_Con_Cat.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN RCPT 156POS PNL MNT
Features: Actuating Camshaft Socket, Shielding, Zero Insertion Force (ZIF)
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Hermaphroditic Contacts
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 156
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Number of Rows: 6
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm)
Number of Columns: 26
Part Status: Active
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 156POS PNL MNT, Features: Actuating Camshaft Socket, Shielding, Zero Insertion Force (ZIF), Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Hermaphroditic Contacts, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 156, Pitch: 0.100" (2.54mm), Number of Rows: 6, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm), Number of Columns: 26, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLM1156RW6B DLM1156RW6B Виробник : ITT 0015-002-518_itt_ds.pdf Conn Rectangular PIN 156 POS Solder Thru-Hole
на замовлення 60 шт:
Кількість Ціна