Продукція > MURATA > DLM11GN601SD2D
DLM11GN601SD2D
DLM11GN601SD2D Murata
EFLD0004.pdf
Виробник: Murata
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 600 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 800mOhm Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 100MA 2LN 600 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0504 (1210 Metric), 4 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Voltage Rating - DC: 5V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm, Part Status: Obsolete, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції DLM11GN601SD2D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLM11GN601SD2D DLM11GN601SD2D Виробник : Murata Electronics c31e-794748.pdf Common Mode Chokes / Filters 600ohm 25% 5Volts
на замовлення 44015 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
DLM11GN601SD2D DLM11GN601SD2D Виробник : Murata Electronics EFLD0004.pdf Description: CMC 100MA 2LN 600 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0504 (1210 Metric), 4 Lead
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm
Part Status: Obsolete
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 100mA
Part Status: Obsolete