DLM11SN900HY2L
DLM11SN900HY2L Murata Electronics
EFLD0005-1549759.pdf
Виробник: Murata Electronics
Common Mode Chokes / Filters PLEASE SEE MURATA'S SUGGESTED ALTERNATE DLM0NSM900HY2D
на замовлення 15754 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0504 (1210 Metric), 4 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Voltage Rating - DC: 5V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.38Ohm, Part Status: Obsolete, Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції DLM11SN900HY2L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLM11SN900HY2L Виробник : Murata c31e.ashx?la=en-us Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
DLM11SN900HY2L DLM11SN900HY2L Виробник : Murata Electronics c31e.ashx?la=en-us Description: CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0504 (1210 Metric), 4 Lead
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.38Ohm
Part Status: Obsolete
Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 100mA
Part Status: Obsolete