DLP0NSA150HL2L
DLP0NSA150HL2L Murata Electronics
EFLE0018.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 100MA 2LN 15 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters 15ohms +/-5% 100MHz.
Інші пропозиції DLP0NSA150HL2L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLP0NSA150HL2L DLP0NSA150HL2L Виробник : Murata Electronics c31e-794748.pdf Common Mode Chokes / Filters 15ohms +/-5% 100MHz