DLP0QSN600HL2D
DLP0QSN600HL2D Murata Electronics
c31e-794748.pdf
Виробник: Murata Electronics
Common Mode Chokes / Filters 025020 60ohms Shielded
на замовлення 4963 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 50MA 2LN 60 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0202 (0505 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.026" L x 0.020" W (0.65mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.014" (0.35mm), Voltage Rating - DC: 5V, Current Rating (Max): 50mA, DC Resistance (DCR) (Max): 3.8Ohm (Typ), Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції DLP0QSN600HL2D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLP0QSN600HL2D DLP0QSN600HL2D Виробник : Murata Electronics l0114s0129dlp0qs.ashx Description: CMC 50MA 2LN 60 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0202 (0505 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.026" L x 0.020" W (0.65mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.014" (0.35mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 50mA
DC Resistance (DCR) (Max): 3.8Ohm (Typ)
Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz