DLP0QSN650HP2D
DLP0QSN650HP2D Murata Electronics
EFLE0022.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 100MA 65 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 100MA 65 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції DLP0QSN650HP2D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLP0QSN650HP2D DLP0QSN650HP2D Виробник : Murata Electronics EFLE0022.pdf Description: CMC 100MA 65 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
DLP0QSN650HP2D DLP0QSN650HP2D Виробник : Murata Electronics EFLE0022.pdf Common Mode Chokes / Filters 025020 65ohms 100mA DCR = 2.7ohms 30%