DLP0QSN900HP2D
DLP0QSN900HP2D Murata Electronics
pdfdownloadapi?cate=&partno=DLP0QSN900HP2%23
Виробник: Murata Electronics
Common Mode Chokes / Filters 025020 90ohms 100mA DCR = 3.0ohms 30%
на замовлення 14970 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DLP0QSN900HP2D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLP0QSN900HP2D DLP0QSN900HP2D Виробник : Murata Electronics EFLE0022.pdf Description: CMC 100MA 90 OHM SMD