DLP0RSN900HP2D Murata Electronics
EFLE0023.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 50MA 90 OHM SMD
на замовлення 14990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters 018012 90ohms 50mA DCR = 3.0ohms 30%.
Інші пропозиції DLP0RSN900HP2D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLP0RSN900HP2D Виробник : Murata Electronics EFLE0023.pdf Description: CMC 50MA 90 OHM SMD
DLP0RSN900HP2D Виробник : Murata Electronics LP0RSN900HP2_23-1139414.pdf Common Mode Chokes / Filters 018012 90ohms 50mA DCR = 3.0ohms 30%