DLP11RN450UL2L
DLP11RN450UL2L Murata Electronics
EFLE0015-1666015.pdf
Виробник: Murata Electronics
Common Mode Chokes / Filters PLEASE SEE MURATA'S SUGGESTED ALTERNATE DLM0NSN500HY2D
на замовлення 3306 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 100MA 2LN 45 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0504 (1210 Metric), 4 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Voltage Rating - DC: 5V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm, Impedance @ Frequency: 45 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції DLP11RN450UL2L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLP11RN450UL2L DLP11RN450UL2L Виробник : Murata Electronics EMI_Suppression_Filters_Cat.pdf Description: CMC 100MA 2LN 45 OHM SMD
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm
Impedance @ Frequency: 45 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 100mA