DLP11SA670HL2L
DLP11SA670HL2L Murata Electronics
EFLE0009-1666045.pdf
Виробник: Murata Electronics
Common Mode Chokes / Filters PLEASE SEE MURATA'S SUGGESTED ALTERNATE DLM0NSM900HY2D
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 150MA 2LN 67 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0504 (1210 Metric), 4 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.036" (0.92mm), Voltage Rating - DC: 5V, Current Rating (Max): 150mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.5Ohm, Part Status: Not For New Designs, Impedance @ Frequency: 67 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції DLP11SA670HL2L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLP11SA670HL2L Виробник : Murata l0114s0129dlp11.ashx CHOKE COMMON MODE 67 OHM SMD Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
DLP11SA670HL2L DLP11SA670HL2L Виробник : Murata Electronics l0114s0129dlp11.ashx Description: CMC 150MA 2LN 67 OHM SMD
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.036" (0.92mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 150mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.5Ohm
Part Status: Not For New Designs
Impedance @ Frequency: 67 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.036" (0.92mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 150mA