DLP1NDN350HL4L
DLP1NDN350HL4L Murata Electronics
EFLE0012.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 100MA 4LN 35 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 8 Lead
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.059" L x 0.026" W (1.50mm x 0.65mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2.25Ohm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 35 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 100MA 4LN 35 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 8 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.059" L x 0.026" W (1.50mm x 0.65mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.020" (0.50mm), Voltage Rating - DC: 5V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2.25Ohm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 35 Ohms @ 100 MHz.