DLP2ADA350HL4L
DLP2ADA350HL4L Murata Electronics
EFLE0010-1218491.pdf
Виробник: Murata Electronics
Common Mode Chokes / Filters 35ohm 150mA DCR 0.8ohm
на замовлення 55 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 150MA 4LN 35 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0804 (2010 Metric), 8 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.036" (0.92mm), Voltage Rating - DC: 5V, Current Rating (Max): 150mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm, Impedance @ Frequency: 35 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції DLP2ADA350HL4L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLP2ADA350HL4L DLP2ADA350HL4L Виробник : Murata Electronics EFLE0010.pdf Description: CMC 150MA 4LN 35 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0804 (2010 Metric), 8 Lead
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.036" (0.92mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 150mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm
Impedance @ Frequency: 35 Ohms @ 100 MHz