DLP2ADA670HL4L
DLP2ADA670HL4L Murata Electronics
EFLE0010-1218491.pdf
Виробник: Murata Electronics
Common Mode Chokes / Filters 67ohm 100mA DCR 1.0ohm
на замовлення 2652 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції DLP2ADA670HL4L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLP2ADA670HL4L Виробник : Murata Electronics North America EFLE0010.pdf Description: CMC 67 OHM 130MA 4 LN SMD