DLP2ADN241HL4L
DLP2ADN241HL4L Murata Electronics
EFLE0005-1666069.pdf
Виробник: Murata Electronics
Common Mode Chokes / Filters 240Ohm 20% 100MHz
на замовлення 43 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції DLP2ADN241HL4L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLP2ADN241HL4L DLP2ADN241HL4L Виробник : Murata Electronics EFLE0005.pdf Description: CMC 80MA 4LN 240 OHM SMD
товару немає в наявності