Продукція > MURATA > DLP31SN221ML2L
DLP31SN221ML2L
DLP31SN221ML2L Murata
dlp31sn221ml2.pdf
Виробник: Murata
Common Mode Chokes Dual 220Ohm 100MHz 0.1A 2.5Ohm DCR SMD T/R
на замовлення 2990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 208
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - DLP31SN221ML2L - Gleichtaktdrossel, stromkompensierte Drossel Baureihe DLP31S, 220 Ohm, 100mA, 3.2mm x 1.6mm x 1.15mm, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 1.15mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, DC-Nennstrom: 100mA, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 220ohm, Produktpalette: DLP31SN Series, productTraceability: No, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLP31SN221ML2L DLP31SN221ML2L Виробник : Murata dlp31sn221ml2.pdf Common Mode Chokes Dual 220Ohm 100MHz 0.1A 2.5Ohm DCR SMD T/R
на замовлення 628 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 172
на замовлення 628 шт:
Мінімальне замовлення: 9
DLP31SN221ML2L DLP31SN221ML2L Виробник : Murata Electronics EFLE0007-1666062.pdf Common Mode Chokes / Filters 220 OHM 16V
на замовлення 159 шт:
Мінімальне замовлення: 4
DLP31SN221ML2L DLP31SN221ML2L Виробник : MURATA 1888760.pdf Description: MURATA - DLP31SN221ML2L - Gleichtaktdrossel, stromkompensierte Drossel Baureihe DLP31S, 220 Ohm, 100mA, 3.2mm x 1.6mm x 1.15mm
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.15mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 100mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 220ohm
Produktpalette: DLP31SN Series
productTraceability: No
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 60 шт:
Мінімальне замовлення: 7
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1.15mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 100mA
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 220ohm
Produktpalette: DLP31SN Series
productTraceability: No
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 60 шт:
товару немає в наявності
DLP31SN221ML2L DLP31SN221ML2L Виробник : Murata Electronics EFLE0007.pdf Description: CMC 100MA 2LN 220 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 Leads
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Voltage Rating - DC: 16V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2.5Ohm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Voltage Rating - DC: 16V
Current Rating (Max): 100mA
Part Status: Active