Продукція > DLW > DLW21SN181SQ2
DLW21SN181SQ2
Виробник:
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DLW21SN181SQ2
Common Mode Chokes / Filters 180 OHM 50V DCR 0.35 OHM.
Інші пропозиції DLW21SN181SQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DLW21SN181SQ2 DLW21SN181SQ2 Виробник : Murata Electronics c31e-794748.pdf Common Mode Chokes / Filters 180 OHM 50V DCR 0.35 OHM